Nejen tričko s nožičkama se hodí k těhulce

Pátek, 20. září, 2013
Webmaster
počet komentářů (0)
Trička pro těhotné

Což takhle nějaký vtipný nápis, nebo jméno prcka? Možná by se také hodil symbol pohlaví případně samozřejmě nápis NESAHAT, protože sahat si chce snad každý.

Nabízíme velmi kvalitní potisk triček vhodný pro budoucí maminky – trička jsou nařasaná, tak aby se tam vešlo pomalu se zvětšující bříško.

 

V případě zájmu umíme i potisk na individuální přání, problémem není skutečně nic. Takže neděláme jen těhotenská trička s nožičkama, ale i další jiné motivy. Velmi populární jsou variace na téma „nesahat“, v provedení i v angličtině. Manželky či přítelkyně budoucích tatínků, kteří pracují v IT, můžete potěšit i tričkem s nápisem Baby Inside, který odkazuje na známého výrobce komponentů.

 

Skladem máme všechny velikosti a barvy triček, které prodáváme. Netiskneme na trička nějakou folii či transferem, ale trička jsou na omak velmi příjemná a barva je stálá a hezká i po intenzivním praní a nošení. Stejně tak případné nožičky na těhotenském tričku :)

 

Na našem Facebooku pořádáme soutěže o trička zdarma, poskytujeme různé slevy a vymýšlíme nové potisky. Tak se k nám připojte!

 

www.TehotnaTrika.cz

 

 

 

Pozn. redakce: Článek obsahuje reklamní sdělení.

Pokud se chceš zapojit do diskuze, musíš se nejprve přihlásit, pokud tu ještě nemáš účet, tak se nejprve zaregistruj.
Vyhledávání
* Povinné pole