rodinné problémy

 • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
  Věrča (17.10.2012 12:25:07) napsal:  Ta si to neuvědomí ona je přeci ta oběť ,ublížená .Takovým projde všechno a jí to doma prochází jak vidno hladce .A jak jsem psala že mám obavy že se zase ozve.Samo se stalo .Už nechápu o co jí jde ,Asi bych měla použít drbny u ní ve vesnici a nechat to roznést jaká je to potvora ,to bych chtěla vidět jak to se bude líbit jejímu muži .Ale váhám nejsem mstivý člověk ,ale dochází mi síly nemám na to čekat kdy se zase ozve .Je to děs .


  Jestli nedá pokoj, tak to udělejte. Někdy opravdu jako nejlepší obrana poslouží útok. Jestli její muž neví o tom, jak se chová mimo jeho dosah. Asi by se divil a ona by měla pak dost práce se zachraňováním svého života a rozvracení Vašeho by musela nechat. Ale nikdy nevíte co od takové potvory čekat, že.
  Jana | 17.10.2012 18:30:02 odpovědět
 • Re: Re: Re: Re: Re:
  Pawlina (12.10.2012 10:34:51) napsal:


  Věřím, že jste silná osoba.:) A moc vám držím palce, aby se to srovnalo, i když na vaši duši určitě zůstane hluboký šrám. Já na vašem místě bych asi nejspíš propadla depresi, kterou bych ale časem odstranila a to hlavně díky dětem. Uvidíte sama časem, jak se váš muž bude snažit. A tu osobu potkat...jak já se znám, vymyslela bych si něco na ní. Ale to není rada, to jsou jen mé myšlenky.:) Každopádně přeji hodně štěstí do života!:)


  Souhlasím s Pawlínou. Je vidět, že jste statečná ženská a vnitřně silná. Držím Vám palce. Ta potvora si snad brzy uvědomí, jak je bezvýznamná a trapná a přestane Vás obtěžovat.
  Jana | 15.10.2012 10:13:33 odpovědět
 • Re: Re: Re: Re:
  Věrča (11.10.2012 21:11:43) napsal:


  Jak to zvládám ? Tak trochu nemám na vybranou věnuji se na plno dětem a to mi zabere spoustu času .když jsem měla volnou chvíli chodila jsem ráda na stránky o dětech ale to mě odradila ta osoba protože mě dost sledovala ,mé profily a podobně .Tam mám strach se i přihlašovat a jsem moc ráda že jsem našla tyhle stránky protože tady ještě ona není .A snad ani nebude
  A jestli jsem aspoň chvíli štastná ?
  To zatím říci nedokážu ,zažívám ted i krásné chvíle když vidím jak se manžel má k dětem ,zalije mě krásný pocit ale ten rychle pomine .A je mi líto že o přišlo tak pozdě .Ale je pradvou že máma pro své děti udělá cokoli .TAk i já to musím nějak zvládnout a jít dál ,třeba někdy zase pocítím pocit štěstí ,a řeknu si udělala jsem dobře že jsem mu tu šanci dala .On se rozhodl proto nás neztratit udělat maximum ,tak je to ted na něm .Ale malinké šlápnutí vedle a končíí .
  Je mi jasné že mi to bude trvat než se z toho všeho otřepu a srovnám se ale moje děti mi za o stojí .
  Jen se modlím at se s tou osobou nikde nesetkám at mám klid .  Věřím, že jste silná osoba.:) A moc vám držím palce, aby se to srovnalo, i když na vaši duši určitě zůstane hluboký šrám. Já na vašem místě bych asi nejspíš propadla depresi, kterou bych ale časem odstranila a to hlavně díky dětem. Uvidíte sama časem, jak se váš muž bude snažit. A tu osobu potkat...jak já se znám, vymyslela bych si něco na ní. Ale to není rada, to jsou jen mé myšlenky.:) Každopádně přeji hodně štěstí do života!:)
  Pawlina | 12.10.2012 10:34:51 odpovědět
 • Re: Re:
  Věrča (11.10.2012 15:07:05) napsal:


  Děkuji za reakci .
  S tou rádoby dámou jsem to řešila nakonec osobně s jejím manželem ale on věří samozřejmě jí je to přeci jen inteligentní paní ing.Já nebudu tajit že jsme měli s manželem neshody ,začali hlavně když nám onemocněla těžce dcerka v jejich 14 měsícím ,bylo to hrozné málem jsme o ni přišly .A jako máma jsem samozřejmě udělala maximum pro její zdravý .a to se podepsalo na našem vztahu ,jsou situace kdy to chlapy nemohou pochopit ,tedy pokud nechtějí.Odcizili jsme se .Já tu situaci řešila trpělivostí a snahou o nápravu ale tomu mému bylo pořád málo .A našel si na netu tu osobu .On si myslel že ho nemiluji .Což do ted nechápu jak si mohl myslet.A po porodu malého jsem začali všechno probírat a řešit .A můj poznatek z toho všeho je ,že nechápu jak jsem s takovým sobcem mohla tolik let žít ,jak jsem jen mohla ho milovat .Jediné pozitivní na tom je že se asi tedy vypadá to ,že se manžel probral z komatu jak já říkám.Uvědomil si své chyby své chování ,a chce všechno napravit ,ale dá se tohle všechno napravit?Chová se tak jak měl celé roky i k dětem si našel cestu kterou neměli .Pořád se mi snaží dokazovat jak mě miluje jak o mě stojí ,jak si mě váží ,jak by beze mě nemohl žít .Ale já si myslím že tohle si měl uvědomit dřív .Zatím jsem mu dala šanci nechci brát dětem tátu .Snažíme se více mluvit více být spolu ,ale já i po těch měsících nedokážu věřit jeho slovům.


  Máte příšerně těžkou situaci.
  Můj názor je, že chlap je malinko omezenější a jestli ho žena miluje nebo si ho váží, hodnotí pouze přes sex a dobře nakrmený žaludek. Bohužel znám případy, kdy se muž odtrhl za milenkou jen protože mu manželka nevěnovala dostatek pozornosti po porodu (jakože svačinky do práce, denně sex a vychvalování ho až do nebes). Ale jak se říká, nikdy si dost nečeho nevážíte než to ztratíte, proto se Vás muž probral a chová se tak jak má a jestli mu to vydrželo od nevěry v prosinci až dosud, tak mu na vás a rodině opravdu musí záležet, což je fajn. Ale pravdou je, že na to co vám provedl už nikdy nezapomenete a bude jen na vás jestli to polknete a vytěsníte a nebo mu to budete připomínat a ubližovat tím i sobě a to by byl druhý začátek konce. Jestli ho milujete a jste vnitřně dost silná, tak zkuste tu zradu zamknou do pomyslné komnaty a jít dál.
  Vždycky jsem se bála, že bych se do takové situace dostala, protože, když jsou děti, tak nemyslíte na sebe (to bych mu asi dala pánvičkou po hlavě a sbalila si - ne jemu - věci), ale na děti a pokud je to dobrý otec a člověk, tak se žena - matka snaží přetrpět všechno. Ale i to má svůj limit a být nonstop zoufalá, podrážděná a v hádce dítěti uškodí mnohem víc než rozvod samotný, když proběhne relativně v klidu. Ale i tak bych mu určitě chtěla dát jednu do zubů.

  Jak to jinak zvládáte? Dokážete na to občas zapomenout a být s mužem aspoň chvíli šťástná?
  Jana | 11.10.2012 19:33:33 odpovědět
 • Musím říct, že tohle by mě dorazilo. Nejvíc bych byla nejspíš naštvaná na tu ženu a pak hlavně na muže, i přes všechnu lásku. Přeci jenom já osobně beru to, že když se dva milují, tak si jsou i věrní. A ještě do toho všeho Vánoce. Je to hrozná situace. Věřím, že jste z toho nešťastná. Ovšem máte děti, které vám dělají radost. :)
  A jinak, řešíte to nějak?
  Pawlina | 11.10.2012 14:50:41 odpovědět

Pokud se chceš zapojit do diskuze, musíš se nejprve přihlásit, pokud tu ještě nemáš účet, tak se nejprve zaregistruj.

Vyhledávání
* Povinné pole